O Firmie

DELTA TECHNIQUE jest firmą produkcyjno – usługową zajmującą się wdrożeniami nowoczesnych technologii w przemyśle produkcyjnym. W szczególności specjalizujemy się w produkcji maszyn do kopert bąbelkowych oraz w maszynach wytwarzających produkty papiernicze.

Regionalny lider

W naszym rejonie Europy jesteśmy niezaprzeczalnym liderem w dostarczaniu kompletnych maszyn przeznaczonych do produkcji kopert bąbelkowych.

W Polsce, która na tle krajów europejskich wyróżnia się bardzo dużym wolumenem tej produkcji, na maszynach przez nas wyprodukowanych wytwarza się 33% (2018) wszystkich kopert bąbelkowych, a dodatkowo z roku na rok powiększamy ten wskaźnik.

O jakości naszych maszyn świadczy przede wszystkim fakt, że klienci wraz z rozwojem swoich firm produkcyjnych wracają do nas po kolejne maszyny zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

9
lat na rynku
Firma została założona w 2011 roku
10%
wzrost zamówień
Przyrost wartości zamówień na maszyny produkowane przez firmę w 2018 roku
30%
produkcji kopert
1/3 kopert bąbelkowych w Polsce jest produkowana na naszych maszynach

Wiedza i doświadczenie

Wiedza, która potrzebna była do zaprojektowania i budowy naszych maszyn oparta jest na rzetelnych podstawach teoretycznych oraz długoletnim doświadczeniu zdobytym głównie w działach utrzymania ruchu, gdzie ważnymi cechami maszyny oprócz jej funkcjonalności są: ergonomia, niezawodność, łatwość w zrozumieniu jej budowy oraz dostęp do wbudowanych części.

Kładziemy także duży nacisk na łatwość obsługi oraz szybką i sprawną diagnostykę mogących wystąpić problemów eksploatacyjnych.

Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów.

Badania i rozwój

Chcąc rozwijać branżę, w której się specjalizujemy, prowadzimy własne badania nad rozwojem maszyn. Postawa ta zaowocowała uzyskaniem zastrzeżeń patentowych na niektóre unikatowe na skalę światową rozwiązania techniczne.

Dzięki takiemu podejściu do naszej pracy stale zwiększamy innowacyjność oraz poziom technologiczny naszych produktów. W tym miejscu należy także nadmienić, że uważnie słuchamy naszych klientów, którzy bardzo często podpowiadają nam właściwe rozwiązania w zakresie ergonomii pracy na maszynie, dzięki czemu każda następna maszyna (nawet tego samego modelu) jest coraz lepsza i bardziej dopracowana.